ممبر تلگرام

شکل کار ادد اجباری به این صورت هست که کاربرانی که از تلگرام های غیر رسمی استفاده میکنن مثل تلگرام های فارسی و … ، شرایطی که این تلگرام ها به منتشر کننده میدن اجازه میده تمام کسانی که از این اپلکیشن استفاده میکنن با کد نویسی که انجام میشه عضو کانال تلگرام شما بشوند (البته به صرفه ترین روش هم همین هست).

همانطور که در قسمت بالا توضیح دادیم، ممبر اجباری صد درصد واقعی است، اما از آنجایی که بدون اجازه، مخاطب به کانال تلگرامی شما اد می شود، بازدید ها به ندرت رخ می دهد، به این خاطر که مخاطب باید متوجه شود که وارد کانال شما شده است؛ ممکن است مخاطب همان لحظه تلگرام خود را چک کند و یا چند روز بعد چک کند، پس زمانی که ممبر اجباری خریداری می کنید ممبر ها صد درصد واقعی هستند، ولی ویو ها به ندرت اتفاق می افتد.

 

حتما برای شما اتفاق افتاده است ، که بدون اینکه اطلاعی داشته باشید عضو یک کانال شده اید ، به این نوع روش، اد اجباری تلگرام می گویند. ممبر اد اجباری اصولا فقط از طریق اپلیکیشن های تلگرام غیر رسمی اضافه می گردد و تنها کسانی می توانند ممبر اد اجباری به کانال خود اضافه کنند که دارای تلگرام غیر رسمی باشند .

در ضمن تلگرام غیر رسمی آنها بیش از ده هزار عضو یا کاربر داشته باشد و از این طریق می تواند انواع ادهای اجباری را انجام دهد.

نواع اد اجباری

اد اجباری معمولی :

کاربر با صدا وارد کانال می شود و بعد از اولین پست ، متوجه عضویت در کانال می شود . ریزش بالایی ولی بازید پست نسبتا خوبی دارد.


اد اجباری Hidden :

کاربر از وجود کانال شما بی خبر است . برای کانال هایی مناسب است که تعداد ممبر برایشان مهم است. ریزش بسیار پایین تقریبا صفر و ویو نیز بسیار پایین است.


منبع : https://goldfollower.com/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%85%D8%A8%D8%B1-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85/

/ 0 نظر / 33 بازدید