قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟

در اندیشه‌ی نوین، قانون جذب در واقع باوری است که می‌توان بر اساس آن با تمرکز روی افکار مثبت و یا منفی خود، آنچه را که افراد می‌خواهند به دست آورند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پرورش افکار، قطعاً هیچ‌کسی دوست‌ ندارد که افکار منفی خود را تحقق بخشیده و به آن‌ها جامه‌ی عمل بپوشاند اما همه‌ی افراد از کوچک و بزرگ و زن و مرد تمایل دارند تا به هر آنچه می‌خواهند برسند و آن را جذب نمایند.

به کمک قانون جذب افراد می‌توانند به خواسته‌ها و رویاهایی که ممکن است سال‌های زیاد برای داشتن آن تلاش می‌کرده‌اند، در مدت‌زمان کوتاهی نائل‌آمده وزندگی خود را به شکلی که خوددوست دارند ترسیم کنند. در واقع شما با فراگیری قانون جذب یاد می‌گیرید همچون نقاشی چیره‌دست، علاقه‌مندی‌ها و خواسته‌های خود را به زیبایی به تصویر کشیده و آن‌ها را به واقعیت تبدیل نمایید.

مطابق با این قانون مردم و ذهن آن‌ها انرژی خالصی دارند که برای جذب افکار مثبت درون ذهن تنها کافی است تا به آن باور داشت و با تمرین‌های مداوم باعث شوید تا این انرژی‌های هم‌سوی ذهن و افکار مثبت یکدیگر را جذب کرده و رویاهای شما را محقق سازند. سلامتی، ارتباطات مثبت و قوی، ثروت و ... از جمله افکار مثبتی هستند که با تکرار و مراقبت می‌توان آن‌ها را جذب کرد.

تفکر اندیشه‌ی نوین در قرن نوزدهم شکل گرفت و بر این اساس افراد توانستند تا با ترکیب افکار و احساسات مثبت، فرصت‌های مثبت را جذب کرده و از آن به نفع پیشرفت در زندگی خود بهره ببرند. این قانون که می‌توان از آن به‌عنوان رازهای به دست آوردن موفقیت نیز یاد کرد، در واقع نیرویی از سمت پروردگار متعال است که با کمی تلاش و تمرکز می‌توانید آن را به دست آورده و از آن در جهت موفقیت خود به‌کارگیرید.

دوره‌های آموزش قانون جذب

· خواب‌وبیدار

· ارتعاش و مدارها

· اگر اسکار را می‌گرفتم                                                                                            

· شنا کردن در جهت جریان

· سودوکو و تغییر اطرافیان

· اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند

· قطب‌نما

· نقش خاطرات

· جایگاه توبه

· شکرگزاری پاک‌سازی

· ۲ فایل تخصصی روابط

· ۲ فایل تخصصی ثروت

· ۲ فایل تخصصی سلامتی

منبع

/ 0 نظر / 33 بازدید