قیمت تور دبی

دبی شهر مدرن و پر طرفدار در سراسر دنیا در بین گردشگران جهان است که به شهری جهانی و مرکز تجاری غرب آسیا نیز نامگذاری شده است و از همین علت سالانه بسیاری از مردم از نقاط مختلف دنیا بخصوص مسافرانی که با تور دبی به این شهر لوکس سفر می کنند .

 

این کلان شهر لوکس و مدرن ، پرجمعیت ترین شهر در امارات متحده عربی می باشد و درست در جنوب غربی خلیج همیشه فارس ما واقع شده است . 


در ضمن در فهرست مقالات مرتبط با دبی ، قبلا اطلاعات و مقالات بسیاری اعم از آب و هوا دبی ، مناطق گردشگری دبی ، مراکز خرید دبی ، رستوران های معروف دبی  و ... برایتان شرح دادیم و حالا در ادامه این مقالات می خواهیم هزینه تور دبی بنا به درخواست شما گردشگران برایتان تخمین بزنیم تا دقیق تر و راحت تر برنامه ریزی خرید خود را را انجام دهید . 


قیمت تور دبی بستگی به نوع پرواز و هتل دارد


خدمات تور دبی

شما عزیزان اگر اهل مسافرت و علاقه ‌مند به گردشگری در دبی هستید ، حتما تاکنون کلماتی از قبیل تور مسافرتی ،بسته سفر ، تور لیدر ، انواع تور ، آژانس مسافرتی ، آژانس هواپیمایی و عبارت ‌ها و اصطلاح‌ های مشابه دیگری از جمله تور ارزان دبی و یا قیمت تور دبی را در زندگی روزمره خود شنیده باشید که جالب است بدانید هر یک از این اصطلاحات و کلمات می‌ تواند به صورت تخصصی تعریفی جالب و خاص داشته باشد که شاید اطلاعات شما در آن کامل نباشد .


ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با تور و انواع مختلف آن آشنا سازیم ، با ما همراه باشید .


مزایای استفاده از تور 

 

شما گردشگران تور دبی مهم است بدانید که : سفر دسته جمعی ، آشنایی اعضای گروه با یکدیگر ، آشنا شدن با مکان های جدید و دیدنی و کسب اطلاعات مفید در سفر اعم از اطلاعات تاریخی ،کشاورزی ، فرهنگی و ... از مزایای استفاده از تور بخصوص تور ارزان دبی می باشد .

 

تور دبی

 

همچنین شما در سفر به این شهر این امکان را دارید تا با شهر دبی ، مراکز خرید دبی ، رستوران های معروف دبی ، مناطق گردشگری دبی ، بازار طلا دبی ، پارک های آبی دبی ، فرودگاه بین المللی دبی و خیلی از جاذبه های لوکس و مدرن شهر دبی را از نزدیک ببینید و به آنجا برید و کلی لذت ببرید .

 

ضمنا جالب است که در سفر به دبی ، برایتان اتفاقات بسیار خوب در این تورهای مسافرتی رقم خواهد خورد که باعث دوستی و روابط با آدم های مختلف می شود . جالب است بدانید در این تورها به دلیل آشنایی با مسافران سبب ارتباطات دوستی ، کاری و حتی تجاری متعددی شده است .

 

خدمات تورها 

 

تورها خدماتی اعم از اخذ بلیط و ویزا ، رزرو هتل ، برنامه سفر ، راهنمای تور ، بیمه مسافرتی ترانسفر از فرودگاه به هتل و بلعکس ، برنامه های گشت و گذار مشخص شده و سایر خدمات که معمولا به نحوه قرارداد شما با آژانس هواپیمایی شما در کشور مبدا و مقصد بستگی دارد را داراست . 


تور در لغت به معنای " گشت و سیاحت " است و در اصطلاع عامه مردم ، صنعت گردشگری تور به‌ عنوان مجموعه‌ ای از موارد سفر شامل اقامت ، حمل و نقل ، غذا ، گشت و گذار و ... در میان گردشگران نامبرده می شود که از طرف آژانس هواپیمایی شما عزیزان با لیدر تور یا تورگردان ، برای فرد یا افرادی که گروه گردشگران نامیده می شود در قالب یک بسته سفر به شما ارائه می ‌گردد .

 

در ضمن در چارچوب این مجموعه ، فعالیت ‌های روزانه گروه ، مسیر و برنامه سفر به مدیریت لیدر تور شما طراحی و تنظیم میشود تا با خیال آسوده به تفریحات و لذت بردن در سفرتان بپردازید . 


انواع تور مسافرتی

انواع تور را می توان از دیدگاههای مختلفی تقسیم بندی کرد ، از یک دیدگاه ، اگر برنامه سفر را برای گردشگران تور دبی به طوری تنظیم شود که آن‌ها یک سفر دسته جمعی را در تعامل و ارتباط صمیمانه با یکدیگر تجربه کنند که در اصطلاح به این تور ، تور گروهی و یا (Group Tour) می گویند .

 

در چنین مواقعی ، گردشگران تنها از خدمات تعبیه شده ای که از طرف لیدر تور ، مثل حمل و نقل هوایی یا هتل بهره مند نمیشود ، بلکه در طول سفر خود با افراد دیگر حرکت کرده ، برنامه ‌ای به ‌نسبت یکسان را با یکدیگر تجربه می‌ کنند و از بودن در کنار هم در قالب یک گروه همراه استفاده و لذت می برند .


جالب است بدانید که اگر گردشگر تور دبی تنها از خدماتی اعم از حمل و نقل هوایی ، ترانسفر فرودگاهی و هتل استفاده کند و بدون اینکه ارتباط خاصی میان آن و لیدر تور باشد سفر خود را شروع کند به این تور، تور مستقل ( Independent Tour ) گفته می شود .


و در آخر یک نوع تور دیگر نیز داریم که با عنوان : تور سفارشی (Customized Tours) شناخته می شود در این تور گردشگران از پیش با هم آشنا نیستند ، اما در پایان این تور با هم دوستان صمیمی خواهید شد و کلی تجربه خاص و تکرار نشدنی در کنار هم داشته اند .

 

در تورهای سفارشی ، گروهی از گردشگران تور دبی ارزان که مشتاق هستند با یکدیگر مقصد یا مقاصد خاصی را با برنامه ‌دقیق و معین با هم بازدید کنند ، نماینده ‌ای را برای خود انتخاب می‌کنند تا بنا به سلیقه و علاقه این گروه گردشگر ، بسته سفری را که می خواهند را به لیدر تور سفارش می دهند .

 

خدمات تور دبی

منبع


/ 0 نظر / 79 بازدید